načítám

O projektu

Návštěva děti v FN BULOVKA

Zaměření

Dětská chirurgie Na Bulovce

Realizace

Březen 2017

Sdílejte tento projekt
Vzkazy

Our expectations were absolutely surpassed. We are so glad we chose Yonkers Agency for our new project.

Jessica Max, CEO

Návštěva děti v FN BULOVKA

Ve čtvrtek 29.3. jsme zorganizovali v pražské Nemocnici Na Bulovce návštěvu špičkových zápasníku MMA na dětských oddělení. Rozdávat radost a rozptýlení dětem, které první krásné jarní dny musí trávit na lůžku, to byl hlavní motiv naší čtvrteční návštěvy. Účastnit se tohoto zážitkové odpoledne přislíbili Patrik Kincl – český šampion, zápasící v ruské organizaci ACB, Viktor Pešta – druhý Čech, který zápasil v nejprestižnější organizaci UFC, Makhmud“Mach“Muradov – držitel pásu interkontinentálního šampiona WKN a pásu Caveam, Viktor Pavlíček – český šampion těžké váhy organizace GCF a legenda českého MMA zápasník ověnčený úspěchy, trenér a odborník na tento sport André Reinders.


V této sestavě úspěšných sportovců jsme po poledni dorazili do Nemocnice Na Bulovce, naší první zastávkou bylo dětské oddělení dětské chirurgie. Po přivítání se s panem primářem a vrchní sestrou jsme vyrazili přímo do pokojů dětí, které povětšinou díky úrazům musí trávit veškerý čas v posteli nemocnice. Naši zápasníci, se rozdělili po pokojích a s dětmi si začali povídat o důvodech jejich pobytu v Nemocnici Na Bulovce, o sportu obecně, jejich zájmech i MMA. Vše se neslo v příjemné atmosféře plné srandy a proto děti brzo ztratily stud a s hvězdami bojových sportů se fotily a nechávaly si podepisovat podpisové karty. Zvědavost projevily děti napříč věkovým spektrem, Ti menší navíc dostávaly plyšáky, které do nemocnice přivezl Viktor Pavlíček.


Po krátkém rozhovoru se sestrami na oddělení o bezpečnosti a o tom jak se chovat v krizových situacích případného napadení, se přesouváme na oddělení dětské ortopedie. I zde se zanedlouho po pokojích a chodbách rozléhá hlasitý smích, naši zápasníci dokazují jaký mají skvělý smysl pro humor. Po nezbytném focení a podepisování se naše návštěva v pražské nemocnici pomalu chýlí ke konci.


Díky hvězdné návštěvě jsme rozdali mnoho radosti a vyloudili úsměvy na tvářích dětí, které bohužel první jarní dny tráví tak jak by asi nechtěl nikdo z nás. Velké díky patří Patrikovi Kinclovi, Viktorovi Peštovi, Makhmudovi Muradovovi, Viktorovi Pavličkovi a André Reindersovi.


Děkujeme také tiskovému mluvčímu Nemocnice Na Bulovce Martinu Šalkovi.

Zpět na přehled projektů